Home     Collegerooster voor: Onderwijsadministratie M. De Vrieshof - Faculteit der Geesteswetenschappen
Humanities Lab
  
Rooster gepubliceerd op 22-06-2018 16:23
 FGW
Semester II, 2017-2018
                                                       
    FEBRUARI   MAART   APRIL     MEI   JUNI   JULI   AUGUSTUS  
Week
5
6
7
8
9
9
10
11
12
13
13
14
15
16
17 18
18
19
20
21
22
22
23
24
25
26
26
27 28 29 30 31   31 32 33 34 35  
Ma
29 5 12 19 26     5 12 19 26     2 9 16 23 30     7 14 21 28     4 11 18 25     2 9 16 23 30     6 13 20 27  
Din
30 6 13 20 27     6 13 20 27     3 10 17 24     1 8 15 22 29     5 12 19 26     3 10 17 24 31     7 14 21 28  
Woe
31 7 14 21 28     7 14 21 28     4 11 18 25     2 9 16 23 30     6 13 20 27     4 11 18 25     1 8 15 22 29  
Don
1 8 15 22     1 8 15 22 29     5 12 19 26     3 10 17 24 31     7 14 21 28     5 12 19 26     2 9 16 23 30  
Vrij
2 9 16 23     2 9 16 23 30     6 13 20 27     4 11 18 25     1 8 15 22 29     6 13 20 27     3 10 17 24 31  
Zat
3 10 17 24     3 10 17 24 31     7 14 21 28     5 12 19 26     2 9 16 23 30     7 14 21 28     4 11 18 25    
Zon
4 11 18 25     4 11 18 25     1 8 15 22 29     6 13 20 27     3 10 17 24     1 8 15 22 29     5 12 19 26    

Onder voorbehoud.

  Colleges
  Geen colleges of tentamens/Feestdagen/Verplichte vrije dagen
  Geen college tussen 13:00 en 17:00 (Dies Natalis)
  Tentamen- en hertentamenperiode
  Humanities Career Event
  EL CID week
  The Hague Orientation Programme
  Orientation Week Leiden
Kerncurriculumgroepen
Jaarindeling

Maandag Groep Studiegidsnr Week Van/Tot Docent Locatie USIS-Actnr. ZRS-id
Grand Finale: Capstone Project 108 5990K013W 15 15:00-17:00 Mareite CDH-WYNHVN/216A 6424 A659175
Dinsdag Groep Studiegidsnr Week Van/Tot Docent Locatie USIS-Actnr. ZRS-id
Grand Finale: Capstone Project 101 5990K013W 14 19:00-22:00 * Wouters LIPSIUS/308 6417 A617609
Grand Finale: Capstone Project 101 5990K013W 15 19:00-22:00 * Wouters LIPSIUS/228 6417 A617609
Grand Finale: Capstone Project 101 5990K013W 18 19:00-22:00 * Wouters LIPSIUS/227 6417 A617609
Woensdag Groep Studiegidsnr Week Van/Tot Docent Locatie USIS-Actnr. ZRS-id
Art and Literature in a WGR 101 5990K002W 13 19:00-22:00 Roos Muņoz CDH-WYNHVN/210A 20580 A653302
French Worldwide WGR 101 5990K021W 13 19:00-22:00 Schulte Nordholt LIPSIUS/001 6452 A617579
Grand Finale: Capstone Project 101 5990K013W 13 19:00-22:00 * Wouters LIPSIUS/203 6417 A617581
Grand Finale: Capstone Project 101 5990K013W 17 19:00-22:00 * Wouters LIPSIUS/028 6417 A617581
Grand Finale: Capstone Project 102 5990K013W 13,17 19:00-22:00 Kontovas LIPSIUS/208 6418 A617583
Grand Finale: Capstone Project 103 5990K013W 13 19:00-22:00 Kennedy LIPSIUS/148 6419 A623361
Grand Finale: Capstone Project 103 5990K013W 17 19:00-22:00 Kennedy LIPSIUS/028 6419 A623361
Grand Finale: Capstone Project 104 5990K013W 13,17 19:00-22:00 Pearson LIPSIUS/228 6420 A623362
Grand Finale: Capstone Project 105 5990K013W 13,17 19:00-22:00 Alem LIPSIUS/227 6421 A623363
Grand Finale: Capstone Project 105 5990K013W 16 19:00-20:00 Alem LIPSIUS/227 6421 A623363
Grand Finale: Capstone Project 106 5990K013W 13,17 19:00-22:00 Baar LIPSIUS/147 6422 A623364
Grand Finale: Capstone Project 107 5990K013W 13 13:45-15:15 * van Heteren REUVENSPL4/101E 6423 A623365
Grand Finale: Capstone Project 107 5990K013W 13 19:00-22:00 * van Heteren LIPSIUS/028 6423 A623365
Grand Finale: Capstone Project 107 5990K013W 17 13:00-15:00 * van Heteren LIPSIUS/236 6423 A623365
Grand Finale: Capstone Project 108 5990K013W 13 19:00-22:00 Mareite LIPSIUS/005 6424 A623366
Grand Finale: Capstone Project 108 5990K013W 17 19:00-22:00 Mareite LIPSIUS/028 6424 A623366
Grand Finale: Capstone Project 109 5990K013W 13 19:00-22:00 Roos Muņoz LIPSIUS/011 6425 A623367
Grand Finale: Capstone Project 109 5990K013W 17 19:00-22:00 Roos Muņoz LIPSIUS/028 6425 A623367
Grand Finale: Capstone Project 110 5990K013W 13 19:00-22:00 Krijger LIPSIUS/019 6426 A623368
Grand Finale: Capstone Project 110 5990K013W 17 19:00-22:00 Krijger LIPSIUS/028 6426 A623368
Grand Finale: Capstone Project 111 5990K013W 13 19:00-22:00 Alem LIPSIUS/236 21448 A658368
Grand Finale: Capstone Project 111 5990K013W 16 20:00-21:00 Alem LIPSIUS/227 21448 A665026
Language, Power, and Ident.WGR 101 5990K003W 13 19:00-22:00 Putten LIPSIUS/204 6395 A617572
Languages, Stories and WGR 101 5990K004W 13 19:00-22:00 Ameka/Verhagen LIPSIUS/235 6396 A617570
The Contested Past WGR 101 5990K026W 13 19:00-22:00 Ravensbergen CDH-WYNHVN/210B 20583 A653303
Things to do with texts WGR 101 5990K019W 13 19:00-22:00 Hendrikx/Striekwold LIPSIUS/130 6444 A655759
Why We Rule the World WGR 101 5990K007W 13 19:00-22:00 Sleutels CDH-WYNHVN/258 6398 A653101
Donderdag Groep Studiegidsnr Week Van/Tot Docent Locatie USIS-Actnr. ZRS-id
The Middle East 20th LEC 101 5990K017H 7-11 14:15-15:00 Zurcher LIPSIUS/228 20206 A651165
Vrijdag Groep Studiegidsnr Week Van/Tot Docent Locatie USIS-Actnr. ZRS-id
Animals in the Humanities WGR 101 5990K015W 6-11 13:00-17:00 Baar EYCKH2/001 6430 A617558
Art and Literature in a WGR 101 5990K002W 14-15,18,20 13:00-17:00 Roos Muņoz CDH-SCHOUW/B4.02 20580 A653077
Art and Literature in a WGR 101 5990K002W 16 13:00-17:00 Roos Muņoz CDH-WYNHVN/314A 20580 A653077
Art, Ethics and Biotechn. WGR 101 5990K012W 6-11 13:00-17:00 Wolodzko WIJKPL4/004 17904 A643458
Beyond Sources WGR 101 5990K009W 6,8-11 13:00-17:00 Putten HUIZINGA/002 18413 A645429
Beyond Sources WGR 101 5990K009W 7 11:00-15:00 Putten HUIZINGA/026 18413 A645429
French Worldwide WGR 101 5990K021W 14-16,18,20 13:00-17:00 Schulte Nordholt EYCKH4/006 6452 A617608
Grand Finale: Capstone Project 101 5990K013W 14-16,18,20 13:00-17:00 * Wouters VRIESH2/006A 6417 A617609
Grand Finale: Capstone Project 102 5990K013W 14-16,18,20 13:00-17:00 Kontovas VRIESH2/006B 6418 A617610
Grand Finale: Capstone Project 103 5990K013W 14-16,18,20 13:00-17:00 Kennedy EYCKH1/003B 6419 A617611
Grand Finale: Capstone Project 104 5990K013W 14-16,18,20 13:00-17:00 Pearson EYCKH1/003A 6420 A617613
Grand Finale: Capstone Project 105 5990K013W 14-15,18,20 13:00-17:00 Alem WIJKPL4/003B 6421 A617615
Grand Finale: Capstone Project 106 5990K013W 14-16,18,20 13:00-17:00 Baar HUIZINGA/007 6422 A617617
Grand Finale: Capstone Project 107 5990K013W 14-16,18,20 13:00-17:00 * van Heteren HUIZINGA/008B 6423 A617618
Grand Finale: Capstone Project 108 5990K013W 15-16,18,20 13:00-17:00 Mareite EYCKH4/005 6424 A617619
Grand Finale: Capstone Project 109 5990K013W 14-16,18,20 13:00-17:00 Roos Muņoz LIPSIUS/030 6425 A617621
Grand Finale: Capstone Project 110 5990K013W 14-16,18,20 13:00-17:00 Krijger LIPSIUS/130 6426 A617623
Grand Finale: Capstone Project 111 5990K013W 14-15,18,20 13:00-17:00 Alem ARSENAAL/112 21448 A658368
Language, Power, and Ident.WGR 101 5990K003W 14-16,18,20 13:00-17:00 Putten EYCKH2/001 6395 A617603
Languages, Stories and WGR 101 5990K004W 14-16,18,20 13:00-17:00 Ameka/Verhagen WIJKPL3/006 6396 A617601
The Contested Past WGR 101 5990K026W 14-15 13:00-17:00 Ravensbergen CDH-WYNHVN/314A 20583 A653078
The Contested Past WGR 101 5990K026W 16 13:00-17:00 Ravensbergen CDH-WYNHVN/310B 20583 A653078
The Contested Past WGR 101 5990K026W 18,20 13:00-17:00 Ravensbergen CDH-WYNHVN/212A 20583 A653078
The Contested Past WGR 101 5990K026W 23 13:00-17:00 * Ravensbergen CDH-WYNHVN/354 20583 A674551
The Francophone Maghreb WGR 101 5990K022W 6-11 13:00-17:00 Sanchez WIJKPL2/001 6453 A617564
The Middle East 20th WGR 101 5990K017W 7-11 13:00-15:00 Zurcher EYCKH4/006 12064 A651098
The Middle East 20th WGR 101 5990K017W 12 15:00-18:00 Zurcher LIPSIUS/130 12064 A651098
Why We Rule the World WGR 101 5990K007W 14-16,18,20 13:00-17:00 Sleutels WIJKPL2/005 6398 A657785
WikiLogic WGR 101 5990K014W 6-11 13:00-17:00 Sleutels WIJKPL4/006 6429 A617562

Legenda
ARSENAAL Arsenaalstraat 1, 2311 CT Leiden
CDH-SCHOUW Schouwburgstraat 2, 2511 VA Den Haag
CDH-WYNHVN Turfmarkt 99, 2511 DP Den Haag
EYCKH1 P.N van Eyckhof 1, 2311 BV Leiden
EYCKH2 P.N v Eyckhof 2, 2311 BV Leiden
EYCKH4 P.N van Eyckhof 4, 2311 BV Leiden
HUIZINGA Doelensteeg 16, 2311 VL Leiden
LIPSIUS Cleveringaplaats 1, 2311 BD Leiden
REUVENSPL4 Reuvensplaats 4, 2311 BE Leiden
VRIESH2 Matthias de Vrieshof 2, 2311 BZ Leiden
WIJKPL2 v Wijkplaats 2, 2311 BX Leiden
WIJKPL3 v Wijkplaats 3, 2311 BX Leiden
WIJKPL4 van Wijkplaats 4, 2311 BX Leiden